Відкрито набір до групп навчання «МСФЗ для початківців»; «Право в Україні»; DipIFR rus; CIMA
📚👍🏻Стань кращим фахівцем, пройшовши навчання з професіоналами в Академії «Контінуа прогресіо»!
  • (044) 285-41-41, (050) 477-59-63

Огляд програм навчання

Фахівці, що володіють дипломом міжнародного зразка-це не тільки престиж підприємства, але і гарантія мінімальних ризиків, пов'язаних з діяльністю.

Курси МСФЗ — це один з найбільш дієвих і найпопулярніших способів, що дозволяють кожному бажаючому за мінімальні терміни освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності якщо не досконало, то, по крайней мере, на дуже високому професійному рівні. Однак курси курсам ворожнечу. Програма МСФЗ, навчання, вартість, рівень викладацького складу, тип документа про закінчення курсів — розкид параметрів тут воістину колосальний.

Як показує практика, більшість бажаючих підвищити свої знання в області міжнародних стандартів, вибирають навчальні центри, вибудовуючи свої критерії відбору переважно в наступній послідовності: тривалість навчання — вартість — якість — міжнародна визнання сертифіката. У цьому, звичайно, є своя логіка. Слухачі таких курсів — люди, як правило, дуже зайняті і тому, цілком природно, хочуть отримати максимум знань при мінімумі витраченого часу. А ось в тому, що стосується визнання сертифіката за кордоном — то в цьому питанні існує певна плутанина.

Характерною тенденцією розвитку є поява нових сертифікатів. Тому, вибираючи конкретні фінансові курси, потрібно ясно усвідомлювати мету, яку ви переслідуєте. Якщо для вас важливий сам факт визнання сертифіката в тій чи іншій країні, то корисно буде ознайомитися з існуючими на сьогоднішній день основними типами сертифікатів і їх визнанням на міжнародному рівні.

CAP / CIPA — сертифікат, який свідчить про успішне закінчення фінансових курсів за програмою МСФЗ, яка була спеціально створена для регіону, що включає в себе наступні країни: Україна, Киргизстан, Казахстан, Таджикистан, Узбекистан. Зізнається лише в країнах цього регіону. Ідеально підходить як для початківців фахівців, так і для практикуючих з метою підвищення кваліфікації, перехід до НСБО на МСФЗ. Нестачі за цією програмою сьогодні не спостерігається.

ACCA — вимагає здачі 14-х іспитів англійською мовою, але визнається практично в усьому світі. ACCA (диплом DipIFRrus) — диплом російською мовою з вибіркою виключно норм МСФЗ. На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області МСФЗ, власники диплома можуть складати фінансову звітність без помилок і відповідно до вимог МСФЗ, а також будуть впевнено приймати правильні рішення в складних ситуаціях. Сертифікат має міжнародне визнання.

СІМА- DipPM (Diploma in Performance Management) з управлінського обліку, розроблені для професіоналів, які хочуть освоїти навички володіння і аналіз фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. Програма розроблена «Інститутом присяжних бухгалтерів з управлінського обліку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії», диплом є одним з кращих в світі в області сучасного фінансового менеджменту.

ICFM складається з чотирьох напрямків: «Сертифікований Фінансовий Контролер», «Сертифікований Фінансовий Менеджер», «Професійний внутрішній аудитор», «Сертифікований професійний внутрішній аудитор». Всі вони були розроблені таким чином, щоб бути корисними користувачам з різними рівнями знання і досвіду. Програма заснована Інститутом Сертифікованих Фінансових Менеджерів Великобританії. (ІСФМ) Визнання в усіх економічно розвинених країнах

Найбільш ефективним для підприємства є корпоративне навчання свого персоналу. Це завжди виправдані засоби. Графік в такому випадку складається, відповідно до умов праці, без відриву від основної роботи. Надалі фахівці, які пройшли навчання зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, а також будуть впевнено приймати правильні рішення в складних ситуаціях. Фахівці, що володіють дипломом міжнародного зразка-це не тільки престиж підприємства, але і гарантія мінімальних ризиків, пов’язаних з діяльністю.

Останні публікації

Підсумки тижня (огляд за 20 – 24 вересня 2021 р.)

Праця і заробітна плата Парламентом прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості» (№

Підсумки тижня (огляд за 13 — 17 вересня 2021 р.)

Праця і заробітна плата Пресслужба Державної податкової служби України констатує, що для мінімізації витрат на оподаткування оплати праці платники податків часто підмінюють трудові договори з

Курс «Право в Україні»

«Право в Україні»—практичний курс з вивчення господарського права України. Курс побудований в рамках програми міжнародної сертифікації САР/СІРА Програма курсу: ТЕМА 1. Загальна характеристика правової системи

Стартує група на навчання і підготовку до іспиту: P1 «Управління ефективністю операцій»

Відкрита реєстрація на навчання і підготовку до іспиту: P1 «Управління ефективністю операцій» (Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу»). Початок занять 18 вересня! Навчання проводиться за авторською