Відкрито набір до групп навчання «МСФЗ для початківців»; «Право в Україні»; DipIFR rus; CIMA
📚👍🏻Стань кращим фахівцем, пройшовши навчання з професіоналами в Академії «Контінуа прогресіо»!

АССА DipIFR (rus)

Диплом з міжнародної фінансової звітності, найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ серед бухгалтерів, аудиторів і фінансистів

Готувати фінансову звітність компанії за міжнародними стандартами це вже не виклик, а вимога ринку для сучасних бухгалтерів і фінансистів. Це хороша можливість для тих, хто піклується про своє кар’єру. Фахівці, які володіють МСФЗ отримують конкурентні переваги на ринку праці, перспективи кар’єрного зростання, можливість претендувати на відповідну заробітну плату і статус в компанії. У світлі сучасних тенденцій світового економічного розвитку перехід на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) стає актуальним завданням для величезної кількості компаній в різних країнах, включаючи країни СНД. Вже сьогодні попит на дипломованих фахівців в цій області стрімко зростає.

Рекомендуємо Вашій увазі програму навчання з фінансової звітності за МСФЗ —АССА DipIFR (rus) Програма заснована Асоціацією сертифікованих присяжних бухгалтерів Великобританії і дає найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ з тієї причини, що отримані професійні знання і навички дозволяють власникам ACCA DipIFR (rus) розуміти принципи міжнародного регулювання в області МСФЗ і складати звітність відповідно до МСФЗ. В основі навчання знаходиться практичне застосування положень стандартів, розглядаються практичні ситуації, які може використовувати підприємство не тільки з метою дотримання їх правил, а й для оптимізації виробничих та облікових процесів. Програма побудована таким чином, щоб надати максимально можливі дані про систему міжнародної фінансової звітності. Отриманий диплом дозволить фахівцям одночасно підвищити професійний рівень і стати володарем міжнародної кваліфікації, визнаної в багатьох країнах.

На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області міжнародних стандартів фінансової звітності. Ваші фахівці зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, що зможе надати впевненість управлінському персоналу приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Для підприємств будь-якої форми власності можливо корпоративне навчання з виїздом на підприємство навчання складається з урахуванням ваших вимог і побажань.

В пакет навчання входить:

— 80 годин аудиторних занять у зручний для вас час.
— Повний комплект роздаткового матеріалу програма DipFR (в електронному або в печатному варіанті):
— Робочий зошит (теорія з прикладами і вправами)
— Завдання за програмою (ревіжн)
— Задачник-питання і відповіді (витяги з реальних іспитів)
— Збірник екзаменаційних завдань
— МСФЗ короткі (для запам’ятовування)
— Щотижневі домашні завдання без відповідей
— Контрольні роботи, пробний іспит (викладач письмово коментує результат іспиту),

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

— Відкритий чат для спілкування з тренером і іншими слухачами даного курсу
— відкритий доступ до запису заняття, що є можливістю повторення пройденого матеріалу до дати іспиту
— адміністративна підтримка протягом усього курсу
— графік занять складається з урахуванням Ваших побажань
— діє програма лояльності клієнта (оплата частинами)
— при повній передоплаті передбачена велика знижка
— всі дисципліни адаптовані для практичних застосувань в роботі
— після закінчення кожної дисципліни кожен слухач отримує свідоцтво встановленого зразка.
— найкращі викладачи

На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області міжнародних стандартів фінансової звітності. Ваші фахівці зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, а також будуть впевнено приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Наші викладачі

 

 Бізнес-тренер за програмами: АССА DipIFR (Rus), Трансформація звітності з П (С) БО в МСФЗ, програма CAP / CIPA — управлінський і фінансовий облік.

Викладач курсів Р1 (Управління ефективністю операцій) і Р2 (Управління ефективністю бізнесу) міжнародної сертифікації CIMA.

Володар дипломів і сертифікатів: CIPA (Міжнародний професійний бухгалтер), DipIFR (rus) ACCA, CIMA Dip PM (Rus), «Фінансовий менеджер» Інституту Професійних Фінансових Менеджерів (IPFM, Великобританія). Сертифікат аудитора серії «А».

Практичний досвід роботи фінансовим директором, аудитором, головним бухгалтером.

всі послуги

ФОП «єдинники»: за незбереження первинки сплачуватимуть штраф у 1020 грн

При заповненні податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця використовуються дані Книги обліку доходів або Книги обліку доходів та витрат, а їх показники повинні бути підтверджені первинними документами які

МСФЗ (Базовий курс)

Необхідність здійснення торгових та інших операцій між державами, а також співпраця з підприємствами з різних країн привели до необхідності встановити міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Підсумки тижня (огляд за 19 — 23 жовтня 2020 р.)

Праця і заробітна плата Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надали роз’яснення щодо питання визначення робочих місць, які підлягають атестації робочих місць та особи,

ICFM

ICFM предлагает сертификацию и членство профессионалов в области финансового менеджмента. Программа ИСФМ состоит из четырёх направлений, все они были разработаны таким образом, чтобы быть полезными пользователям с различными уровнями знания и опыта. Программа учреждена Институтом Сертифицированных Финансовых Менеджеров Великобритании. (ИСФМ)

Підсумки тижня (огляд за 4 — 8 жовтня 2021 р.)

Праця і заробітна плата Головне управління Держпраці у Львівській області роз’яснило, чим відрізняється дистанційна або надомна робота і як правильно оформити дистанційного працівника. З 27

СІРА

CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.