Відкрито набір до групп навчання «МСФЗ для початківців»; «Право в Україні»; DipIFR rus; CIMA
📚👍🏻Стань кращим фахівцем, пройшовши навчання з професіоналами в Академії «Контінуа прогресіо»!
  • (044) 285-41-41, (050) 477-59-63

АССА DipIFR (rus)

Диплом з міжнародної фінансової звітності, найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ серед бухгалтерів, аудиторів і фінансистів

Готувати фінансову звітність компанії за міжнародними стандартами це вже не виклик, а вимога ринку для сучасних бухгалтерів і фінансистів. Це хороша можливість для тих, хто піклується про своє кар’єру. Фахівці, які володіють МСФЗ отримують конкурентні переваги на ринку праці, перспективи кар’єрного зростання, можливість претендувати на відповідну заробітну плату і статус в компанії. У світлі сучасних тенденцій світового економічного розвитку перехід на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) стає актуальним завданням для величезної кількості компаній в різних країнах, включаючи країни СНД. Вже сьогодні попит на дипломованих фахівців в цій області стрімко зростає.

Рекомендуємо Вашій увазі програму навчання з фінансової звітності за МСФЗ —АССА DipIFR (rus) Програма заснована Асоціацією сертифікованих присяжних бухгалтерів Великобританії і дає найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ з тієї причини, що отримані професійні знання і навички дозволяють власникам ACCA DipIFR (rus) розуміти принципи міжнародного регулювання в області МСФЗ і складати звітність відповідно до МСФЗ. В основі навчання знаходиться практичне застосування положень стандартів, розглядаються практичні ситуації, які може використовувати підприємство не тільки з метою дотримання їх правил, а й для оптимізації виробничих та облікових процесів. Програма побудована таким чином, щоб надати максимально можливі дані про систему міжнародної фінансової звітності. Отриманий диплом дозволить фахівцям одночасно підвищити професійний рівень і стати володарем міжнародної кваліфікації, визнаної в багатьох країнах.

На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області міжнародних стандартів фінансової звітності. Ваші фахівці зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, що зможе надати впевненість управлінському персоналу приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Для підприємств будь-якої форми власності можливо корпоративне навчання з виїздом на підприємство навчання складається з урахуванням ваших вимог і побажань.

В пакет навчання входить:

— 80 годин аудиторних занять у зручний для вас час.
— Повний комплект роздаткового матеріалу програма DipFR (в електронному або в печатному варіанті):
— Робочий зошит (теорія з прикладами і вправами)
— Завдання за програмою (ревіжн)
— Задачник-питання і відповіді (витяги з реальних іспитів)
— Збірник екзаменаційних завдань
— МСФЗ короткі (для запам’ятовування)
— Щотижневі домашні завдання без відповідей
— Контрольні роботи, пробний іспит (викладач письмово коментує результат іспиту),

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

— viber-чат для спілкування з тренером і іншими слухачами даного курсу
— відкритий доступ до запису заняття, що є можливістю повторення пройденого матеріалу
— адміністративна підтримка протягом усього курсу
— графік занять складається з урахуванням Ваших побажань
— діє програма лояльності клієнта (оплата частинами)
— при повній передоплаті передбачена знижка
— всі дисципліни адаптовані для практичних застосувань в роботі
— після закінчення кожної дисципліни кожен слухач отримує свідоцтво встановленого зразка.
— навчання проводить професійний викладач, дипломований DipIFR (rus) ACCA, CIPA, СІМА, сертифікований аудитор. Досвід підготовки слухачів до успішної здачі іспитів близько 15 років.

На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області міжнародних стандартів фінансової звітності. Ваші фахівці зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, а також будуть впевнено приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

 

всі послуги

Підсумки тижня (огляд за 19 — 23 жовтня 2020 р.)

Праця і заробітна плата Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надали роз’яснення щодо питання визначення робочих місць, які підлягають атестації робочих місць та особи,

ICFM

ICFM предлагает сертификацию и членство профессионалов в области финансового менеджмента. Программа ИСФМ состоит из четырёх направлений, все они были разработаны таким образом, чтобы быть полезными пользователям с различными уровнями знания и опыта. Программа учреждена Институтом Сертифицированных Финансовых Менеджеров Великобритании. (ИСФМ)

МСФЗ (Базовий курс)

Необхідність здійснення торгових та інших операцій між державами, а також співпраця з підприємствами з різних країн привели до необхідності встановити міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Міжнародні стандарти фінансової звітності

Трансформація з Н(П)СБО на МСФЗ
Аудит звітності, підготовленої відповідно до МСФЗ
Навчання персоналу клієнта, включаючи теорію і практику МСФЗ
Консультування з підготовки розкриттів з прийняття окремих стандартів бухгалтерського обліку

Виявлення контрольованих операцій
Підготовка пакета документації з ТЦУ
Підготовка звіту з ТЦУ
Консультування, розробка політики

Підсумки тижня (огляд за 4 — 6 січня 2021 р.)

Податок на додану вартість Наказом Мінфіну від 31.12.2020 р. № 842 затверджена Узагальнююча податкова консультація щодо окремих питань оподаткування ПДВ операцій з постачання програмної продукції.