АССА DipIFR (rus)

Диплом з міжнародної фінансової звітності, найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ серед бухгалтерів, аудиторів і фінансистів

Готувати фінансову звітність компанії за міжнародними стандартами це вже не виклик, а вимога ринку для сучасних бухгалтерів і фінансистів. Це хороша можливість для тих, хто піклується про своє кар’єру. Фахівці, які володіють МСФЗ отримують конкурентні переваги на ринку праці, перспективи кар’єрного зростання, можливість претендувати на відповідну заробітну плату і статус в компанії. У світлі сучасних тенденцій світового економічного розвитку перехід на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) стає актуальним завданням для величезної кількості компаній в різних країнах, включаючи країни СНД. Вже сьогодні попит на дипломованих фахівців в цій області стрімко зростає.

Рекомендуємо Вашій увазі програму навчання з фінансової звітності за МСФЗ —АССА DipIFR (rus) Програма заснована Асоціацією сертифікованих присяжних бухгалтерів Великобританії і дає найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ з тієї причини, що отримані професійні знання і навички дозволяють власникам ACCA DipIFR (rus) розуміти принципи міжнародного регулювання в області МСФЗ і складати звітність відповідно до МСФЗ. В основі навчання знаходиться практичне застосування положень стандартів, розглядаються практичні ситуації, які може використовувати підприємство не тільки з метою дотримання їх правил, а й для оптимізації виробничих та облікових процесів. Програма побудована таким чином, щоб надати максимально можливі дані про систему міжнародної фінансової звітності. Отриманий диплом дозволить фахівцям одночасно підвищити професійний рівень і стати володарем міжнародної кваліфікації, визнаної в багатьох країнах.

На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області міжнародних стандартів фінансової звітності. Ваші фахівці зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, що зможе надати впевненість управлінському персоналу приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Для підприємств будь-якої форми власності можливо корпоративне навчання з виїздом на підприємство навчання складається з урахуванням ваших вимог і побажань.

В пакет навчання входить:

— 80 годин аудиторних занять у зручний для вас час.
— Повний комплект роздаткового матеріалу програма DipFR (в електронному або в печатному варіанті):
— Робочий зошит (теорія з прикладами і вправами)
— Завдання за програмою (ревіжн)
— Задачник-питання і відповіді (витяги з реальних іспитів)
— Збірник екзаменаційних завдань
— МСФЗ короткі (для запам’ятовування)
— Щотижневі домашні завдання без відповідей
— Контрольні роботи, пробний іспит (викладач письмово коментує результат іспиту),

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

— viber-чат для спілкування з тренером і іншими слухачами даного курсу
— відкритий доступ до запису заняття, що є можливістю повторення пройденого матеріалу
— адміністративна підтримка протягом усього курсу
— графік занять складається з урахуванням Ваших побажань
— діє програма лояльності клієнта (оплата частинами)
— при повній передоплаті передбачена знижка
— всі дисципліни адаптовані для практичних застосувань в роботі
— після закінчення кожної дисципліни кожен слухач отримує свідоцтво встановленого зразка.
— навчання проводить професійний викладач, дипломований DipIFR (rus) ACCA, CIPA, СІМА, сертифікований аудитор. Досвід підготовки слухачів до успішної здачі іспитів близько 15 років.

На сьогоднішній день програма DipIFR (rus) є найбільш ефективною і практичною в області міжнародних стандартів фінансової звітності. Ваші фахівці зможуть подавати фінансову звітність без помилок і в відповідності до вимог МСФЗ, а також будуть впевнено приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Детальна інформація та реєстрація за телефонами: 050-951-60-44, 063-314-52-92.

всі послуги

СІРА

CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.

ФОП «єдинники»: за незбереження первинки сплачуватимуть штраф у 1020 грн

При заповненні податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця використовуються дані Книги обліку доходів або Книги обліку доходів та витрат, а їх показники повинні бути підтверджені первинними документами які

ICFM

ICFM предлагает сертификацию и членство профессионалов в области финансового менеджмента. Программа ИСФМ состоит из четырёх направлений, все они были разработаны таким образом, чтобы быть полезными пользователям с различными уровнями знания и опыта. Программа учреждена Институтом Сертифицированных Финансовых Менеджеров Великобритании. (ИСФМ)

АССА DipIFR (rus)

ACCA DipIFR rus- Диплом з міжнародної фінансової звітності. Найвищий кваліфікаційний рівень по МСФЗ серед бухгалтерів, аудиторів і фінансистів

Вибираючи аутсорсинг, ви вибираєте компетентних фахівців, які зможуть грамотно і відповідально вести бухгалтерський облік в установленому порядку.

CIMA

Пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо підготовки до екзамену CIMA (англ.Chartered Institute of Management Accountants) — Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку. Програма розроблена «Інститутом присяжних