СІРА

 CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства. Зміст програми базується на Типовому навчальному плані, розробленому Міжурядовою робочою групою експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності при Конференції ООН з торгівлі і розвитку (UNCTAD / ISAR), кожна дисципліна програми адаптована для України. Ідеально підходить як для початківців фахівців, так і для практикуючих з метою підвищення кваліфікації, перехід до П(С)БО на МСФЗ.

Модулі:

  1. Сертифікований бухгалтер-практик (САР)
  • Фінансовий облік 1
  • Управлінський облік 1
  • Податки в Україні
  • Право в Україні
  1. Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер (СІРА)
  • Фінансовий облік 2
  • Управлінський облік 2
  • Фінансовий менеджмент
  • аудит

Іспити:

 Після успішного складання іспитів учасник тренінгу отримує Сертифікат міжнародного рівня з присвоєнням звання: «Сертифікований бухгалтер — практик»-фахівець такого рівня знайомий з усіма сферами бухгалтерського обліку, може вести облікову систему підприємства і складати всі основні види звітів, включаючи податкові декларації. «Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер»— може аналізувати бухгалтерську інформацію і застосовувати професійне судження до питань фінансового управління. Іспити проводяться три рази на рік тільки офіційним представником в Україні.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ CAP/CIPA:

• дає професійні знання в області бухгалтерського, управлінського та податкового обліку, аудиту та фінансового менеджменту
• має міжнародне визнання кваліфікації
• сприяє суттєвому підвищенню професійного рівня і кар’єрного росту
• допомагає виробити єдину мову спілкування між відділами фінансово економічної служби, завдяки чому поліпшити системи обліку і управління компанією
• надає можливість для престижного і високооплачуваного працевлаштування
• володарі сертифікатів отримують право додавати назву сертифіката до свого підпису, що відповідає міжнародній практиці
• програма відповідає вимогам міжнародних стандартів освіти для професійних бухгалтерів

КЛАСИФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТІВ:

• САР — не менше 1 року роботи (офіційно підтверджено записом у трудовій книжці); рекомендація професійного об’єднання.
• CIPA — наявність сертифіката САР; диплом про ВО; не менше 3 років роботи (офіційно підтверджено записом у трудовій книжці); рекомендація професійного об’єднання в країнах СНД.

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

— viber-чат для спілкування з тренером і іншими слухачами даного курсу
— відкритий доступ до запису заняття, що є можливістю повторення пройденого матеріалу
— адміністративна підтримка протягом усього курсу
— графік занять складається з урахуванням Ваших побажань
— діє програма лояльності клієнта (оплата частинами)
— при повній передоплаті передбачена знижка
— всі дисципліни адаптовані для практичних застосувань в роботі
— після закінчення кожної дисципліни кожен слухач отримує свідоцтво встановленого зразка.
— навчання проводить професійний викладач, дипломований DipIFR (rus) ACCA, CIPA, СІМА, сертифікований аудитор. Досвід підготовки слухачів до успішної здачі іспитів близько 15 років.

всі послуги

ICFM

ICFM предлагает сертификацию и членство профессионалов в области финансового менеджмента. Программа ИСФМ состоит из четырёх направлений, все они были разработаны таким образом, чтобы быть полезными пользователям с различными уровнями знания и опыта. Программа учреждена Институтом Сертифицированных Финансовых Менеджеров Великобритании. (ИСФМ)

Вибираючи аутсорсинг, ви вибираєте компетентних фахівців, які зможуть грамотно і відповідально вести бухгалтерський облік в установленому порядку.

ФОП «єдинники»: за незбереження первинки сплачуватимуть штраф у 1020 грн

При заповненні податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця використовуються дані Книги обліку доходів або Книги обліку доходів та витрат, а їх показники повинні бути підтверджені первинними документами які

Підсумки тижня (огляд за 19 — 23 жовтня 2020 р.)

Праця і заробітна плата Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надали роз’яснення щодо питання визначення робочих місць, які підлягають атестації робочих місць та особи,

СІРА

CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.

Виявлення контрольованих операцій
Підготовка пакета документації з ТЦУ
Підготовка звіту з ТЦУ
Консультування, розробка політики