ICFM пропонує сертифікацію і членство професіоналів в області фінансового менеджменту. Програма ІСФМ складається з чотирьох напрямків, всі вони були розроблені таким чином, щоб бути корисними користувачам з різними рівнями знання і досвіду. Програма заснована Інститутом Сертифікованих Фінансових Менеджерів Великобританії. (ІСФМ)
Цільова аудиторія:
Фахівці в галузі фінансів, і суміжних професій, фахівці в галузі управління бізнесом, головних бухгалтерів, які хочуть просуватися по кар’єрних сходах, для тих, хто бажає отримати нові знання в цій галузі, для тих, хто хотів би освіжити свої знання, для роботодавців, які хотіли б використовувати ІСФМ як частина системи мотивації і навчання персоналу.
Визнання:
У всіх економічно розвинених країнах
Модулі:
«Сертифікований Фінансовий Контролер» Certified Financial Controler» (Dip CFC)
- Модуль «МСФЗ і фінансовий облік»
- Модуль «Фінансовий менеджмент і фінансовий аналіз»
- Модуль «Облік витрат і собівартість продукції»
«Сертифікований Фінансовий Менеджер» Certified FinancialManagers (Dip CFМ):
- Модуль «Управлінський облік і прийняття рішень»
- Модуль «Управління інвестиціями»
- Модуль «Правові основи фінансового менеджменту»
«Сертифікований Фінансовий Директор» Certified FinancialDirector (Dip CFD)
- Модуль «Управління персоналом»
- Модуль «Стратегічний фінансовий менеджмент»
- Модуль «Корпоративні фінанси»
Додаткові програми :
- «Професійний внутрішній аудитор» Dip PIA
- «Сертифікований професійний внутрішній аудитор» Dip CPIA
Іспити:
ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАННЯ кожного модуля / курсу, проходить іспит. Формат іспиту: в аудиторіях, closed – book; письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів 40) і трьох практичних завдань (максимальна кількість набраних балів 60), з дисконтними таблицями і формулами, що видаються на іспиті спостерігачами екзаменаційної мережі. Тривалість 4 години. У разі успішної здачі іспиту (прохідний бал 65) отримання Dip по кожному модулю. Присвоєння і отримання кваліфікації при наявності всіх модулів PFM, СFM і CFD та також членства в ІCФМ.
Кваліфікаційні вимоги:
«Кваліфікація Професійний фінансовий Контролер» — незакінчену вищу освіту (3 повних курси вузу або ступінь бакалавра) за економічними спеціальностями та / або практичний досвід роботи в області обліку, економіки або фінансів не менше 2 років;
«Кваліфікація Сертифікований Фінансовий Менеджер» — вищу економічну або фінансову освіту і / або практичний. досвід роботи не менше 3 років в області економіки і фінансів, управлінського і податкового обліку або викладацькій діяльності за вказаним напрямком;
«Кваліфікація Сертифікований Фінансовий Директор» — вищу економічну або фінансову освіту і практичний досвід роботи не менше 3 років в області економіки і фінансів, управлінського і податкового обліку або викладацькій діяльності за вказаним напрямком.
Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:
— надання повного пакета літератури;
— досвідчені викладачі, акредитовані ІСФМ, практики;
— гнучка система знижок, розстрочка;
— оплата в зручній для Вас формі;
— гнучкий графік навчання;
— інтерактивна позааудиторна підтримка;
— можливість навчання оn-line.
Навчання проводиться по всій території України без обмеження.
Передбачено корпоративне навчання з виїздом на підприємство. В такому випадку графік занять узгоджується з організатором навчання на підприємстві.
Ми цінуємо Ваш час і гроші, враховуємо індивідуальність кожного клієнта і надаємо високу якість наших послуг, сучасність і надійність в партнерстві. У нас діє персональна система знижок. Ми раді запропонувати Вам співпрацю щодо підвищення кваліфікації фахівців відповідно до сучасних вимог і вимог країн Європейського союзу для поліпшення умов економіки і проведення реформ в Україні.
* ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗНИЖКИ ДО 10%
Наші викладачі:
Коновалова Наталя Дмитрівна— Володар дипломів і сертифікатів: CIPA (Міжнародний професійний бухгалтер), DipIFR (rus) ACCA, CIMA Dip PM (Rus), «Фінансовий менеджер» Інституту Професійних Фінансових Менеджерів (IPFM, Великобританія). Сертифікат аудитора серії «А».
Бізнес-тренер за програмами: АССА DipIFR (Rus), Трансформація звітності з П (С) БО в МСФЗ, програма CAP / CIPA — управлінський і фінансовий облік.
Викладач курсів Р1 (Управління ефективністю операцій) і Р2 (Управління ефективністю бізнесу) міжнародної сертифікації CIMA.
Практичний досвід роботи фінансовим директором, аудитором, головним бухгалтером більше 15 років
Глущенко Ярослава Іванівна- К.е.н. викладач КПІ імені Ігоря Сікорського – з 2015р.,стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ–ІV рівня акредитації – 15 років. Викладає дисципліни «Внутрішній фінансовий контроль, «Аудит», «Організація і методика аудиту», «Економічний аналіз», «Фінансовий аналіз»,має досвід ведення семінарів «Податки і податковий облік» для складання іспитів САР, для бухгалтерів, арбітражних керуючих, керівництво дипломними і магістерськими роботами, курсовими роботами, виконання держбюджетних та господоговірних тем. Має практичний досвід роботи в фінансово-бухгалтерській сфері.
Має навички розробки методичного забезпечення, написання та публікація навчальних посібників, монографій, наукових статей, керівництво науковими роботами студентів.
Є автором і соавтором багатьох публікацій в монографіях, навчальних посібниках. В2014р. разом з Л.О. Сухаревою випустила навчальний посібник «Внутрішній фінансовий контроль» для студ. спец. «Облік і аудит».