Відкрито набір до групп навчання «МСФЗ для початківців»; «Право в Україні»; DipIFR rus; CIMA
📚👍🏻Стань кращим фахівцем, пройшовши навчання з професіоналами в Академії «Контінуа прогресіо»!
 • (044) 285-41-41, (050) 477-59-63

ICFM

ICFM пропонує сертифікацію і членство професіоналів в області фінансового менеджменту. Програма ІСФМ складається з чотирьох напрямків, всі вони були розроблені таким чином, щоб бути корисними користувачам з різними рівнями знання і досвіду. Програма заснована Інститутом Сертифікованих Фінансових Менеджерів Великобританії. (ІСФМ)

Цільова аудиторія:

Фахівці в галузі фінансів, і суміжних професій, фахівці в галузі управління бізнесом, головних бухгалтерів, які хочуть просуватися по кар’єрних сходах, для тих, хто бажає отримати нові знання в цій галузі, для тих, хто хотів би освіжити свої знання, для роботодавців, які хотіли б використовувати ІСФМ як частина системи мотивації і навчання персоналу.

Визнання:

У всіх економічно розвинених країнах


Модулі:

«Сертифікований Фінансовий Контролер» Certified Financial Controler» (Dip CFC)

 • Модуль «МСФЗ і фінансовий облік»
 • Модуль «Фінансовий менеджмент і фінансовий аналіз»
 • Модуль «Облік витрат і собівартість продукції»

«Сертифікований Фінансовий Менеджер» Certified FinancialManagers (Dip CFМ):

 •  Модуль «Управлінський облік і прийняття рішень»
 • Модуль «Управління інвестиціями»
 • Модуль «Правові основи фінансового менеджменту»

              «Сертифікований Фінансовий Директор» Certified FinancialDirector (Dip CFD)
 •  Модуль «Управління персоналом»
 •  Модуль «Стратегічний фінансовий менеджмент»
 • Модуль «Корпоративні фінанси»

 

Додаткові програми :

 • «Професійний внутрішній аудитор» Dip PIA
 • «Сертифікований професійний внутрішній аудитор» Dip CPIA


Іспити:

ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАННЯ кожного модуля / курсу, проходить іспит. Формат іспиту: в аудиторіях, closed – book; письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів 40) і трьох практичних завдань (максимальна кількість набраних балів 60), з дисконтними таблицями і формулами, що видаються на іспиті спостерігачами екзаменаційної мережі. Тривалість 4 години. У разі успішної здачі іспиту (прохідний бал 65) отримання Dip по кожному модулю. Присвоєння і отримання кваліфікації при наявності всіх модулів PFM, СFM і CFD та також членства в ІCФМ.

Кваліфікаційні вимоги:


«Кваліфікація Професійний фінансовий Контролер» — незакінчену вищу освіту (3 повних курси вузу або ступінь бакалавра) за економічними спеціальностями та / або практичний досвід роботи в області обліку, економіки або фінансів не менше 2 років;


«Кваліфікація Сертифікований Фінансовий Менеджер» —
вищу економічну або фінансову освіту і / або практичний. досвід роботи не менше 3 років в області економіки і фінансів, управлінського і податкового обліку або викладацькій діяльності за вказаним напрямком;

«Кваліфікація Сертифікований Фінансовий Директор» —
вищу економічну або фінансову освіту і практичний досвід роботи не менше 3 років в області економіки і фінансів, управлінського і податкового обліку або викладацькій діяльності за вказаним напрямком.

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

— надання повного пакета літератури;
— досвідчені викладачі, акредитовані ІСФМ, практики;
— гнучка система знижок, розстрочка;
— оплата в зручній для Вас формі;
— гнучкий графік навчання;
— інтерактивна позааудиторна підтримка;
— можливість навчання оn-line.

Навчання проводиться по всій території України без обмеження.

Передбачено корпоративне навчання  з виїздом на підприємство. В такому випадку графік занять узгоджується з організатором навчання на підприємстві.

Ми цінуємо Ваш час і гроші, враховуємо індивідуальність кожного клієнта і надаємо високу якість наших послуг, сучасність і надійність в партнерстві. У нас діє персональна система знижок. Ми раді запропонувати Вам співпрацю щодо підвищення кваліфікації фахівців відповідно до сучасних вимог і вимог країн Європейського союзу для поліпшення умов економіки і проведення реформ в Україні.

* ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗНИЖКИ ДО 10%

 

всі послуги

ICFM

ICFM предлагает сертификацию и членство профессионалов в области финансового менеджмента. Программа ИСФМ состоит из четырёх направлений, все они были разработаны таким образом, чтобы быть полезными пользователям с различными уровнями знания и опыта. Программа учреждена Институтом Сертифицированных Финансовых Менеджеров Великобритании. (ИСФМ)

Виявлення контрольованих операцій
Підготовка пакета документації з ТЦУ
Підготовка звіту з ТЦУ
Консультування, розробка політики

CIMA

Пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо підготовки до екзамену CIMA (англ.Chartered Institute of Management Accountants) — Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку. Програма розроблена «Інститутом присяжних

Вибираючи аутсорсинг, ви вибираєте компетентних фахівців, які зможуть грамотно і відповідально вести бухгалтерський облік в установленому порядку.

СІРА

CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.

Підсумки тижня (огляд за 19 — 23 жовтня 2020 р.)

Праця і заробітна плата Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надали роз’яснення щодо питання визначення робочих місць, які підлягають атестації робочих місць та особи,