CIMA (англ.Chartered Institute of Management Accountants) — Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку.

Програма розроблена «Інститутом присяжних бухгалтерів з управлінського обліку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії», диплом є одним з найкращих в світі в області сучасного фінансового менеджменту.

Сертифікаційна програма CIMA DipPM (Diploma in Performance Management) з управлінського обліку, розроблена для професіоналів, які бажають отримати навички володіння і аналізу фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. націлена на розвиток навичок використання фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. Програма охоплює ключові аспекти управління ефективністю діяльності організацій.

Аудиторія: фінансови менеджери, спеціалісти з управлінського обліку, фінансови контролери, економісти, аналітики, бухгалтери, менеджери компаній.

Програма CIMA «Управління ефективністю бізнесу» складається з обов’язкових модулів:

1. Управління ефективністю операцій (іспит Р1)
• Облік витрат для цілей прийняття рішень і контролю:
• Складання бюджету та контроль над виконанням бюджету:

• Ухвалення короткострокових комерційних рішень
• Робота з невизначеною ситуацією в короткостроковій перспективі

2. Управління ефективністю бізнесу (іспит Р2)
• Цінові та виробничі рішення
• Планування витрат і аналіз конкурентних переваг
• Бюджетування і управлінський контроль

• Контроль і оцінка ефективності центрів відповідальності
• Ухвалення довгострокового рішень;
• Управлінський контроль та ризики

3. Комплексний ситуаційний іспит іспиту на отримання Диплому CIMA Adv Dip MA (Rus) «Управління бізнесом» (Advanced Diploma in Management Accounting in Russian).

Тривалість іспиту: 90 хвилин, кількість питань: 60. З 2017 року Британський Інститут CIMA запустив нову програму російськомовної професійної кваліфікації з комп’ютеризованою системою оцінки знань (раніше була письмова форма іспиту)

Пройшовши навчання за двома модулями програми, її учасники отримають знання про оцінку ефективності довгострокових проектів, методах прогнозування та бюджетування. В рамках програми розглядаються методи управління витратами, а також способи оцінки і управління ефективністю бізнесу в різних підрозділах компанії. У порівнянні з іншими кваліфікаціями, CIMA забезпечує поглиблені знання в таких областях: Управлінський облік, Бізнес-стратегії, Фінансові стратегії.

Ми готові проводити корпоративне навчання для ваших фахівців щоб підготувати їх до іспиту. Розмір знижки буде визначено під час перемовин та в залежності від кількості слухачів.

В пакет навчання входить:

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

Наші викладачі:

Глущенко Ярослава Іванівна- К.е.н. викладач КПІ імені Ігоря Сікорського – з 2015р.,стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ–ІV рівня акредитації – 15 років. Викладає дисципліни програмами CIMA з 2016 року, а також дисципліни «Внутрішній фінансовий контроль, «Аудит», «Організація і методика аудиту», «Економічний аналіз», «Фінансовий аналіз»,має досвід ведення семінарів «Податки і податковий облік» для складання іспитів САР, для бухгалтерів, арбітражних керуючих, керівництво дипломними і магістерськими роботами, курсовими роботами, виконання держбюджетних та господоговірних тем. Має практичний досвід роботи в фінансово-бухгалтерській сфері.

Має навички розробки методичного забезпечення, написання та публікація навчальних посібників, монографій, наукових статей, керівництво науковими роботами студентів.

Глущенко Я.І є автором і соавтором багатьох публікацій в монографіях, навчальних посібниках.

 

Коновалова Наталя Дмитрівна — Викладач курсів Р1 (Управління ефективністю операцій) і Р2 (Управління ефективністю бізнесу) міжнародної сертифікації CIMA.

Володар дипломів і сертифікатів: CIPA (Міжнародний професійний бухгалтер), DipIFR (rus) ACCA, CIMA Dip PM (Rus), «Фінансовий менеджер» Інституту Професійних Фінансових Менеджерів (IPFM, Великобританія). Сертифікат аудитора серії «А».

Бізнес-тренер за програмами: АССА DipIFR (Rus), Трансформація звітності з П (С) БО в МСФЗ, програма CAP / CIPA — управлінський і фінансовий облік.

Практичний досвід роботи фінансовим директором, аудитором, головним бухгалтером.


По завершенні програми кожен слухач отримає сертифікат про прослуханий курс.

 

Поточна інформація за курсом