Відкрито набір до групп навчання «МСФЗ для початківців»; «Право в Україні»; DipIFR rus; CIMA
📚👍🏻Стань кращим фахівцем, пройшовши навчання з професіоналами в Академії «Контінуа прогресіо»!

CIMA

CIMA (англ.Chartered Institute of Management Accountants) — Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку.

Програма розроблена «Інститутом присяжних бухгалтерів з управлінського обліку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії», диплом є одним з найкращих в світі в області сучасного фінансового менеджменту.

Сертифікаційна програма CIMA DipPM (Diploma in Performance Management) з управлінського обліку, розроблена для професіоналів, які бажають отримати навички володіння і аналізу фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. націлена на розвиток навичок використання фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. Програма охоплює ключові аспекти управління ефективністю діяльності організацій.

Аудиторія: фінансови менеджери, спеціалісти з управлінського обліку, фінансови контролери, економісти, аналітики, бухгалтери, менеджери компаній.

Програма CIMA «Управління ефективністю бізнесу» складається з обов’язкових модулів:

1. Управління ефективністю операцій (іспит Р1)
• Облік витрат для цілей прийняття рішень і контролю:
• Складання бюджету та контроль над виконанням бюджету:

• Ухвалення короткострокових комерційних рішень
• Робота з невизначеною ситуацією в короткостроковій перспективі

2. Управління ефективністю бізнесу (іспит Р2)
• Цінові та виробничі рішення
• Планування витрат і аналіз конкурентних переваг
• Бюджетування і управлінський контроль

• Контроль і оцінка ефективності центрів відповідальності
• Ухвалення довгострокового рішень;
• Управлінський контроль та ризики

3. Комплексний ситуаційний іспит іспиту на отримання Диплому CIMA Adv Dip MA (Rus) «Управління бізнесом» (Advanced Diploma in Management Accounting in Russian).

Тривалість іспиту: 90 хвилин, кількість питань: 60. З 2017 року Британський Інститут CIMA запустив нову програму російськомовної професійної кваліфікації з комп’ютеризованою системою оцінки знань (раніше була письмова форма іспиту)

Пройшовши навчання за двома модулями програми, її учасники отримають знання про оцінку ефективності довгострокових проектів, методах прогнозування та бюджетування. В рамках програми розглядаються методи управління витратами, а також способи оцінки і управління ефективністю бізнесу в різних підрозділах компанії. У порівнянні з іншими кваліфікаціями, CIMA забезпечує поглиблені знання в таких областях: Управлінський облік, Бізнес-стратегії, Фінансові стратегії.

Ми готові проводити корпоративне навчання для ваших фахівців щоб підготувати їх до іспиту. Розмір знижки буде визначено під час перемовин та в залежності від кількості слухачів.

В пакет навчання входить:

 • 78 академічних годин
 • практичні кейси (задачники, решебники)
 • навчальний посібник, додаткова література (в електронному варіанті)
 • домашні завдання і контрольні роботи, тести
 • відкритий доступ до запису заняття для можливості повторення пройденого матеріалу до дати іспиту
 • адміністративна підтримка протягом усього курсу до реєстрації на іспит

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:

 • Навчання проводиться за авторською методикою, яка максимально збільшує ймовірність здачі іспиту з першої спроби!
 • 6 контрольних робіт на час, що дозволить слухачам сформувати навик відповідей на екзаменаційні завдання у відведений час!
 • 3 пробних іспиту, що дозволить зрозуміти весь обсяг іспиту!
 • Графік навчання складається з урахуванням ваших вимог і побажань у зручний для Вас час Професійний викладач!
 • Програма проходить в режимі онлайн та аудиторно з дотриманням санітарних вимог!
 • Під час занять всі мають можливість спілкуватися з тренером і учасниками!
 • Можливість повторного навчання зі знижкою 50%!

Наші викладачі:

Глущенко Ярослава Іванівна- К.е.н. викладач КПІ імені Ігоря Сікорського – з 2015р.,стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ–ІV рівня акредитації – 15 років. Викладає дисципліни програмами CIMA з 2016 року, а також дисципліни «Внутрішній фінансовий контроль, «Аудит», «Організація і методика аудиту», «Економічний аналіз», «Фінансовий аналіз»,має досвід ведення семінарів «Податки і податковий облік» для складання іспитів САР, для бухгалтерів, арбітражних керуючих, керівництво дипломними і магістерськими роботами, курсовими роботами, виконання держбюджетних та господоговірних тем. Має практичний досвід роботи в фінансово-бухгалтерській сфері.

Має навички розробки методичного забезпечення, написання та публікація навчальних посібників, монографій, наукових статей, керівництво науковими роботами студентів.

Глущенко Я.І є автором і соавтором багатьох публікацій в монографіях, навчальних посібниках.

 

Коновалова Наталя Дмитрівна — Викладач курсів Р1 (Управління ефективністю операцій) і Р2 (Управління ефективністю бізнесу) міжнародної сертифікації CIMA.

Володар дипломів і сертифікатів: CIPA (Міжнародний професійний бухгалтер), DipIFR (rus) ACCA, CIMA Dip PM (Rus), «Фінансовий менеджер» Інституту Професійних Фінансових Менеджерів (IPFM, Великобританія). Сертифікат аудитора серії «А».

Бізнес-тренер за програмами: АССА DipIFR (Rus), Трансформація звітності з П (С) БО в МСФЗ, програма CAP / CIPA — управлінський і фінансовий облік.

Практичний досвід роботи фінансовим директором, аудитором, головним бухгалтером.


По завершенні програми кожен слухач отримає сертифікат про прослуханий курс.

 

Поточна інформація за курсом

		

всі послуги

СІРА

CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.

ФОП «єдинники»: за незбереження первинки сплачуватимуть штраф у 1020 грн

При заповненні податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця використовуються дані Книги обліку доходів або Книги обліку доходів та витрат, а їх показники повинні бути підтверджені первинними документами які

МСФЗ (Базовий курс)

Необхідність здійснення торгових та інших операцій між державами, а також співпраця з підприємствами з різних країн привели до необхідності встановити міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Міжнародні стандарти фінансової звітності

Трансформація з Н(П)СБО на МСФЗ
Аудит звітності, підготовленої відповідно до МСФЗ
Навчання персоналу клієнта, включаючи теорію і практику МСФЗ
Консультування з підготовки розкриттів з прийняття окремих стандартів бухгалтерського обліку

Підсумки тижня (огляд за 4 — 8 жовтня 2021 р.)

Праця і заробітна плата Головне управління Держпраці у Львівській області роз’яснило, чим відрізняється дистанційна або надомна робота і як правильно оформити дистанційного працівника. З 27

Вибираючи аутсорсинг, ви вибираєте компетентних фахівців, які зможуть грамотно і відповідально вести бухгалтерський облік в установленому порядку.