Відкрито набір до групп навчання «МСФЗ для початківців»; «Право в Україні»; DipIFR rus; CIMA
📚👍🏻Стань кращим фахівцем, пройшовши навчання з професіоналами в Академії «Контінуа прогресіо»!
  • (044) 285-41-41, (050) 477-59-63

CIMA

Пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо підготовки до екзамену CIMA (англ.Chartered Institute of Management Accountants) — Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку. Програма розроблена «Інститутом присяжних бухгалтерів з управлінського обліку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії», диплом є одним з найкращих в світі в області сучасного фінансового менеджменту.

Сертифікаційна програма CIMA DipPM (Diploma in Performance Management) з управлінського обліку, розроблена для професіоналів, які бажають отримати навички володіння і аналізу фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. націлена на розвиток навичок використання фінансової та нефінансової інформації для прийняття управлінських рішень. Програма охоплює ключові аспекти управління ефективністю діяльності організацій.

Аудиторія: фінансови менеджери, спеціалісти з управлінського обліку, фінансови контролери, економісти, аналітики, бухгалтери, менеджери компаній.

Програма CIMA «Управління ефективністю бізнесу» складається з обов’язкових модулів:

1. Управління ефективністю операцій (іспит Р1)
• Системи обліку витрат
• Методи прогнозування та бюджетування
• Оцінка ефективності інвестиційних проектів
• Облік невизначеності при прийнятті рішень
• Управління короткостроковими фінансуванням

2. Управління ефективністю бізнесу (іспит Р2)
• Цінові та виробничі рішення
• Планування витрат і аналіз конкурентних переваг
• Бюджетування і управлінський контроль
• Контроль і оцінка ефективності центрів відповідальності
• Ухвалення довгострокового рішень;
• Управлінський контроль та ризики

3. Комплексний ситуаційний іспит іспиту на отримання Диплому CIMA Adv Dip MA (Rus) «Управління бізнесом» (Advanced Diploma in Management Accounting in Russian).

Тривалість іспиту: 90 хвилин, кількість питань: 60. З 2017 року Британський Інститут CIMA запустив нову програму російськомовної професійної кваліфікації з комп’ютеризованою системою оцінки знань (раніше була письмова форма іспиту)

Пройшовши навчання за двома модулями програми, її учасники отримають знання про оцінку ефективності довгострокових проектів, методах прогнозування та бюджетування. В рамках програми розглядаються методи управління витратами, а також способи оцінки і управління ефективністю бізнесу в різних підрозділах компанії. У порівнянні з іншими кваліфікаціями, CIMA забезпечує поглиблені знання в таких областях: Управлінський облік, Бізнес-стратегії, Фінансові стратегії.

Ми готові проводити корпоративне навчання для ваших фахівців щоб підготувати їх до іспиту. Розмір знижки буде визначено під час перемовин та в залежності від кількості слухачів.

В пакет навчання входить:

— тести
— практичні кейси (задачники, решебники)
— навчальний посібник, додаткова література (в електронному варіанті):
— домашні завдання і контрольні роботи
— запис заняття для можливості повторення пройденого матеріалу
— адміністративна підтримка протягом усього курсу
— адміністративна підтримка до реєстрації на іспит.

Перевага навчання в Академії професійного розвитку «Контінуа Прогресіо»:
• Графік навчання складається з урахуванням ваших вимог і побажань у зручний для Вас час
• Професійний викладач.
• У зв’язку зі сформованою в світі ситуацією з COVID-19 програма проходить в режимі онлайн, але ж під час занять всі мають можливість спілкуватися з тренером і учасниками.

 

 

 

всі послуги

МСФЗ (Базовий курс)

Необхідність здійснення торгових та інших операцій між державами, а також співпраця з підприємствами з різних країн привели до необхідності встановити міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

CIMA

Пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо підготовки до екзамену CIMA (англ.Chartered Institute of Management Accountants) — Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку. Програма розроблена «Інститутом присяжних

Підсумки тижня (огляд за 19 — 23 жовтня 2020 р.)

Праця і заробітна плата Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надали роз’яснення щодо питання визначення робочих місць, які підлягають атестації робочих місць та особи,

СІРА

CIPA — це міжнародна сертифікація бухгалтерів для фахівців з країн СНД, які бажають освоїти МСФЗ, навчитися грамотно вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.

Підсумки тижня (огляд за 4 — 6 січня 2021 р.)

Податок на додану вартість Наказом Мінфіну від 31.12.2020 р. № 842 затверджена Узагальнююча податкова консультація щодо окремих питань оподаткування ПДВ операцій з постачання програмної продукції.

Виявлення контрольованих операцій
Підготовка пакета документації з ТЦУ
Підготовка звіту з ТЦУ
Консультування, розробка політики